Home pagina

Panoravia

Panoravia is als luchtvaartvereniging opgericht in januari 1993. Zij richt zich hoofdzakelijk op de militaire luchtvaart.
Panoravia staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder KvK nummer V76725.

Panoravia is opgericht met Twenthe als thuisbasis. Later gingen de velden Rheine-Hopsten en Bentlage daar ook bij horen, zo net over de grens gelegen. Al deze vliegbasissen zijn de laatste jaren helaas wegbezuinigd door Defensie. Echter ook zonder deze velden, blijft Panoravia actief.
Panoravia weet elk jaar leuke basisbezoeken te organiseren in Europa, waar toch echt wel unieke bezoeken bij zitten!

Naast deze basisbezoeken, geven we vier keer per jaar een verenigingsblad uit.
Hierin zijn de vele tripverslagen van de leden te lezen in de rubriek “Foreign Affairs”. Militaire vliegactiviteiten in de regio worden in “Kennzeichen-D” weergegeven (Nordhorn-Range en Münster-Osnabrück). Bezochte airshows zijn na te lezen in “Showtime”. In de sectie “Lawaaipapegaai” zijn scannermovements en frequenties terug te vinden. Ook worden er diverse vliegtuigtypes belicht in het onderdeel “Profiel”, en het laatste nieuws valt na te lezen in de rubriek “PNN”.

Panoravia kent diverse vormen van lidmaatschap.
Een lidmaatschap met boekje bedraagt €26,50; lidmaatschap Buitenland met boekje bedraagt €35,00; lidmaatschap boekje digitaal €15,00; zonder een boekje €13,- en donateur worden kan al voor €6,-.
Het bedrag kan uitsluitend worden gestort op rekeningnummer: NL58 RABO 0169 1963 05 van de Rabobank te Enschede, t.n.v. Panoravia. Vermeld tevens bij de storting uw naam, adres en woonplaats. Opzegging van het abonnement dient schriftelijk te gebeuren voor 1 december, voorafgaand aan de jaargang van de abonnementsopzegging.
Ben je geïnteresseerd in militaire luchtvaart en wil je ook wel eens een vliegbases bezoeken, meld je dan aan bij de secretaris.

Panoravia

Colofon

Foto’s svp naar: panoraviafoto@gmail.com
Verslagen svp naar: erik_kamphuis@hotmail.com

Redactie:

Rubriek Naam Email
Voorzitter redactie Erik Kamphuis voorzitterredactie@panoravia.nl
Eindredactie Michael Kronemeyer eindredactie@panoravia.nl
Webmaster Peter Lammertink webmaster@panoravia.nl
Panonieuws Martin Scharenborg panonieuws@panoravia.nl
Regio EHTW Erik Kamphuis kennzeichend@panoravia.nl
PNN International Niek van der Zande pnninternational@panoravia.nl
Fotoredactie Harold Pot panoraviafoto@panoravia.nl
Foreign Affairs Erik Kamphuis erik_kamphuis@hotmail.com
Showtime Arne Maathuis showtime@panoravia.nl
Lawaaipapegaai Berto Wonink lawaaipapegaai@panoravia.nl

Bestuur:

Functie Naam Email
Voorzitter Erik Kamphuis voorzitter@panoravia.nl
Secretaris Martin Scharenborg secretaris@panoravia.nl
Penningmeester Berto Wonink penningmeester@panoravia.nl
Lid Rene Liebe reneliebe@home.nl

I.v.m. privacy wet hebben alleen 4 bestuursleden inzage in de ledenadministratie. Deze zal alleen gebruikt worden voor bezorging boekjes en activiteiten als basisbezoeken en nooit met derden gedeeld worden! Gegevens van leden worden elk jaar februari herzien en zo nodig verwijderd indien geen lid meer.

SECRETARIAAT ADRES:
Martin Scharenborg
Kerkenbovenveen 31
7926 AD Kerkenveld
 
SOCIAL MEDIA:

Copyright © 1993-2023 PANORAVIA, Concept en realisatie door LenT-Webdesign - All Rights Reserved.